USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Ünlü İş İnsanı Volkan Reçber, Bodrum'da Gece Kulübü Açmaya Hazırlanıyor!

Ünlü iş adamı Volkan Reçber, Turizm sektöründe çalışmalarını hızlandırdı. İlk adımda Bodrum’da gece kulübü açmaya hazırlanıyor. Ardından Çeşme ve İstanbul planları yer alıyor.

Ünlü İş İnsanı Volkan Reçber, Bodrum'da Gece Kulübü Açmaya Hazırlanıyor!
26-06-2022 18:31
26-06-2022 18:44
Google News

Türkiye’de gece hayatının kalbi olan Muğla Bodrum‘da açılacak olan yeni gece kulubünün adının La Boom olacağı öğrenildi. Bodrum’un gözde eğlence sokağı Gümbet Barlar Sokağı’nda olan La Boom, 2022 yaz sezonuna ünlü isimler ile hızlı bir giriş yapacak.

Bodrum Gümbet Barlar Sokağı’nın ünlü işletmelerinden Posh Club‘u satın alan iş adamı Volkan Reçber, mekanın konseptini ve adını değiştirerek “La Boom” adında yepyeni bir mekan hazırlıyor. Farklı konsepti ve şimdiden hazırlanan organizasyonları ile bu yaz adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Sırada İstanbul ve Çeşme Var!

Bu sezon La Boom gece kulübü ile eğlence sektörüne hızlı bir giriş yapacak olan ünlü iş adamı Volkan Reçber’in hedefinde 2022 yaz sezonunun ardından İstanbul ve Çeşme gece hayatı olacak. Gece Hayatı faaliyetlerinin yanı sıra otel ve Sürpriz Beach Club projeleri de hazırlanıyor.

Turizm sektöründe adından sıkça bahsettiren olan iş adamı Volkan Reçber, Turizm yatırımlarının artarak ilerleyeceğini belirtti.

Ünlü İş İnsanı Volkan Reçber Bodrum Gümbette La Boum Adlı Mekanının Kapılarını Sezonda Açtı!

Hande ÜnsalCanbayGökhan Sara gibi ünlü isimlere ev sahipliği yapan Reçber rotasını İstanbulİzmir ve Miami‘ye çevirdi. Gelecek sezonda Miami de gece kulübü açacak olan Volkan Reçber’in ismini gece hayatında daha çok duyacak gibiyiz.

Hakan Karanfil Bodrum’da Dudak Uçuklatan Sahne Ücretine Anlaştı!

Güzellik Uzmanı Hakan Karanfil Türkiye’de gece hayatının kalbi olan Muğla Bodrum’da açılacak olan yeni gece kulübü Gümbet Barlar sokağındaki “La Boom” ‘da sahne alacağı öğrenildi.

Tüm gözler açılışa doğru çevrilirken ünlülerin sahne tarihleri merakla bekleniyor.

 

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler